Josh V en haar vriend besmet met coronavirus

Vandaag liet Josh V op Instagram weten dat zij en haar vriend beiden besmet zijn met het coronavirus. Ze vertelt in een Instagram post hoe het met ze gaat.

“Dat was best wel even schrikken: Nick ik zijn beide positief getest op COVID-19 en zitten sinds dinsdag officieel in quarantaine.”

Josh vertelt hoe het begon: “Maandagavond werd Nick onwel; hij kreeg het steeds benauwder waarop ik uiteindelijk een ambulance moest bellen. Hij werd meegenomen naar het ziekenhuis en daar verder onderzocht en getest. Nadat hij zich een paar uur later wat beter voelde mocht hij naar huis. Voor alle zekerheid werd uiteindelijk ook een Corona-test afgenomen, maar de artsen gaven zelf aan dat dat iets zeer onwaarschijnlijks zou zijn. Behandelende artsen op de IC droegen zelfs niet allemaal mondkapjes. Toen we een dag later de de test-uitslag kregen, bleek die tot onze grote verbazing positief: Nick was besmet met het corona-virus.”

Ze gaat verder met hoe ze er mee om zijn gegaan nadat ze het wisten: “Een dag later, afgelopen woensdag, zijn ook Alexis en ik getest. Alexis bleek gelukkig niet besmet te zijn, maar mijn uitslag was positief. Ik heb geen hoge koorts gehad en voel me – naar omstandigheden – prima. Dinsdag en woensdag was ik wel wat grieperig, maar nu best alweer okee. Nick is ook aan de betere hand. We doen er samen alles aan om Alexis te beschermen en volgen alle richtlijnen die GGD adviseert. Alexis vindt het vooral heel gezellig om met papa en mama hele dagen thuis te zijn.”

Ze vertelt wat de GGD voor aandeel heeft in het proces: “De GGD heeft contact opgenomen met iedereen met wie wij de dagen ervoor in contact zijn geweest. Ik had zondag op maandag nog een evenement, dus de GGD wilde iedereen informeren om paniek te voorkomen. Omdat ik toen nog geen symptomen vertoonde, is de kans dat iemand via mij besmet is geraakt bijzonder klein. Wat dat betreft vertrouwen we op het oordeel van de GGD.”

Josh en Nick gaan er nu als volgt mee om: “Nick en ik focussen ons op beter worden en op de zorg voor Alexis. Ik heb enorm veel respect voor de GGD en alle mensen in de zorg. Wij hebben hen nu allemaal extra hard nodig. Wees allemaal dus extra voorzichtig en neem de situatie serieus. Werk thuis als je griepverschijnselen hebt en en bel je huisarts of de GGD als deze verergeren. Ik verwacht dat de overheid binnenkort strengere maatregelen zal treffen, want we moeten de te hoge pieken in ziekenhuizen echt voorkomen!”

Dit bericht bekijken op Instagram

Q U A R A N T A I N E // Dat was best wel even schrikken: Nick ik zijn beide positief getest op COVID-19 en zitten sinds dinsdag officieel in quarantaine. 😷 Maandagavond werd Nick onwel; hij kreeg het steeds benauwder waarop ik uiteindelijk een ambulance moest bellen. Hij werd meegenomen naar het ziekenhuis en daar verder onderzocht en getest. Nadat hij zich een paar uur later wat beter voelde mocht hij naar huis. Voor alle zekerheid werd uiteindelijk ook een Corona-test afgenomen, maar de artsen gaven zelf aan dat dat iets zeer onwaarschijnlijks zou zijn. Behandelende artsen op de IC droegen zelfs niet allemaal mondkapjes. Toen we een dag later de de test-uitslag kregen, bleek die tot onze grote verbazing positief: Nick was besmet met het corona-virus. (Hoewel we niet in risicogebieden zijn geweest.) Een dag later, afgelopen woensdag, zijn ook Alexis en ik getest. Alexis bleek gelukkig niet besmet te zijn, maar mijn uitslag was positief. Ik heb geen hoge koorts gehad en voel me – naar omstandigheden – prima. Dinsdag en woensdag was ik wel wat grieperig, maar nu best alweer okee. Nick is ook aan de betere hand. We doen er samen alles aan om Alexis te beschermen en volgen alle richtlijnen die GGD adviseert. Alexis vindt het vooral heel gezellig om met papa en mama hele dagen thuis te zijn. 💕👶🏼 De GGD heeft contact opgenomen met iedereen met wie wij de dagen ervoor in contact zijn geweest. Ik had zondag op maandag nog een evenement, dus de GGD wilde iedereen informeren om paniek te voorkomen. Omdat ik toen nog geen symptomen vertoonde, is de kans dat iemand via mij besmet is geraakt bijzonder klein. Wat dat betreft vertrouwen we op het oordeel van de GGD. Nick en ik focussen ons op beter worden en op de zorg voor Alexis. Ik heb enorm veel respect voor de GGD en alle mensen in de zorg. Wij hebben hen nu allemaal extra hard nodig. Wees allemaal dus extra voorzichtig en neem de situatie serieus. Werk thuis als je griepverschijnselen hebt en en bel je huisarts of de GGD als deze verergeren. Ik verwacht dat de overheid binnenkort strengere maatregelen zal treffen, want we moeten de te hoge pieken in ziekenhuizen echt voorkomen! (Zie stories) ❤️

Een bericht gedeeld door J O S H V E L D H U I Z E N (@joshveldhuizen) op

Blijf up-to-date

Volg ons op social media om elke dag als allereerste de laatste nieuwtjes, roddels, virals en andere updates te weten.

Lees meer