Koningin Máxima schittert met nieuwe coupe

Koningin Máxima weet natuurlijk als geen ander hoe je je als een echte koningin kleedt. De Argentijnse verschijnt altijd tot in de puntjes verzorgt op evenementen en deed dat ook vorige week weer, maar dan met een nieuwe coupe!

Jawel, onze koningin is voor een compleet nieuw kapsel gegaan. Máxima had donderdag twee online-werkgesprekken vanuit Paleis Huis ten Bosch. En hoewel Máxima normaal gesproken een knot of een zijscheiding draagt, verscheen ze voor deze online meeting eens met een nieuwe look.

De koningin koos voor een look waarbij haar haren strak naar achter zijn gekamd. Zo zien we haar niet vaak, maar oh wat staat het mooi! Bekijk de foto’s hieronder.

Blijf up-to-date

Volg ons op social media om elke dag als allereerste de laatste nieuwtjes, roddels, virals en andere updates te weten.

Lees meer