Schokkend: Bachelors Sanne heeft een nacht in de cel gezeten

Sanne kun je kennen van de Belgische Bachelor, waar zij het hart van Fabrizio wilde veroveren. Op dit moment kun je haar nog steeds horen in haar eigen podcast ‘Amsterdamse Mokkels’. Ook was zij onlangs op bezoek bij YouTuber Nick Eshuis.

En daar deed zij een schokkende onthulling…

Belgische Bachelor

Het is alweer een tijdje geleden dat Sanne meedeed aan het programma. Daar kwam ze ver, maar ze ging er helaas niet met de laatste roos vandoor. Later blikte ze terug op haar deelname en noemde ze het ‘een verschrikkelijke tijd’, omdat de meiden elkaar volgens haar niks gunden.

Sanne bij De Bachelor

Podcast

De liefde hield ze er niet aan over, maar ze begon daarna wel een podcast samen met haar bestie Yaël, bekend van de Nederlandse Bachelor. De twee vriendinnen werden laatst uitgenodigd bij de YouTube-serie van Nick en daar deed Sanne een schokkend onthulling.

Lees verder op de volgende pagina!

Bron: Love Reality / Beeld: De Bachelor, Videoland

Blijf up-to-date

Volg ons op social media om elke dag als allereerste de laatste nieuwtjes, roddels, virals en andere updates te weten.

Lees meer