Temptation Liyah exposed WhatsApp gesprek met Greg

De drama stop niet, niet vanzelf! Temptation Island is intussen veranderd in Sensation Island, maar dan vooral weer terug in Nederland. Allerlei deelnemers lijken zich nu tegen elkaar te keren. Of voornamelijk veel deelnemers tegen Liyah.

In een ander artikel is al te zien hoe Liyah vertelt dat ze bedreigd is door deelnemers Marco en Gulcin (en daar bewijs van laat horen). Daarom besloot ze nu van zich af te bijten en nog meer bewijs te delen rondom drama in de groep.

Zie ook: Temptation Liyah wordt bedreigd door Marco en Gulcin (en deelt voice chats om het te bewijzen)

In de door Liyah gelekte WhatsApp gesprekken lezen we over hoe Liyah Greg wekenlang veel geld heeft geleend, maar Greg betaalt niets terug. Greg smeekt zelfs om een zoveelste lening, maar Liyah geeft dan aan dat ze allang bijna platzak is doordat ze al haar centen richting Greg heeft opgestuurd.

Bekijk het gesprek hieronder.

Blijf up-to-date

Volg ons op social media om elke dag als allereerste de laatste nieuwtjes, roddels, virals en andere updates te weten.

Lees meer